Gebelik ve Doğum

Pembemavi Hastanesi Gebelik ve Doğum Kliniğinde; alanında uzman bir ekip ve ileri teknolojik alt yapı ile uluslararası standartlarda siz değerli hastalarımıza 7 gün 24 saat sınırsız hizmet sunmaktadır.


Kadınlarımızın hayatındaki en önemli ve hassas dönemlerden biri olan gebelik sürecinde prenatal dönemden başlayarak doğuma kadar olan süreçte anne adaylarının yanında oluyor ve bu süreci bebekleri ve kendileri açısından sağlıklı tamamlayabilmeleri için çalışıyoruz. Gebeliğin başladığı haftadan itibaren, doğuma kadar tüm anne adaylarının takipleri ileri ultrason cihazları ile gerçekleşmektedir.

Tanıya yönelik yapılan rutin testler arasında entegre test free cell dna,amniyosentez, cvs,şeker tarama testi, servikal uzunluk ölçümü, fetal monitörizasyon gibi incelemeler bulunmaktadır.   Doğum zamanı geldiğinde son derece konforlu doğum odalarımızda sürekli fetal kalp monitörü eşliğinde doğum süreci takip edilir. Eğer arzu ederseniz ve de doktorunuz uygun görürse epidural anestezi ile ağrısız doğum yapmanın ayrıcalığını yaşarsınız. Doğum salonlarımızda ve ameliyathanemizde 24 saat süreyle doğum ve sezaryen için gerekli olabilecek tüm cihazlar ve deneyimli ekipler mevcuttur. 

Yüksek riskli gebelikler sınıfına giren, gebelik sırasında komplikasyon yaratabilecek hastalıkların varlığında,deneyimli Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlarımızın yanı sıra diğer branşların da desteği ile takipler sürdürülmektedir. Bu gebeliklerin doğumlarında da,sağlık problemi yaşaması olası bebekler için her an müdahaleye hazır bilinçli kadromuzla Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitemiz deneyimli doktor ve hemşirelerimizle doğuma eşlik etmektedir. 


Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

© PembeMavi Hastanesi. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Bursa Web.

© PembeMavi Hastanesi. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Bursa Web.

Gönder
1
Merhaba, bilgi almak istiyorum.
Merhaba, bilgi almak istiyorum.