Telif Hakları

Ziyaret etmekte olduğunuz iş bu web sitesi ve web sitesi içinde düzenlemiş olan tüm eserler Özel Pembemavi Hastanesine ait olup, anılan web sitesinin kullanımı ile ilgili şartlar aşağıda belirlenmektedir.

Özel Pembemavi Hastanesi, internette yer alan bu web sitesi bilgilerinin söz konusu tarihte gerçeği yansıtması için makul tüm gayreti göstermiştir. 
Buna bakılmaksızın Pembemavi Hastanesi hipertext linkler ve doğrudan ya da dolaylı olarak Özel Pembemavi Hastanesi web sitesi üzerinden kullanılan diğer özellikler de dahil olmak üzere Web Sitesi Bilgileri ile ilgili zımnen veya sarih olarak hiçbir beyan veya garantide bulunmamaktadır.

Özel Pembemavi Hastanesi herhangi bir bildirimde bulunmaksızın her zaman değişiklik ve düzeltme yapma hakkını saklı tutmaktadır. Web Sitesi Bilgilerinde yer alan bilgiler ışığında verilecek kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, sayfayı ziyaret eden kişiye aittir.Özel Pembemavi Hastanesi kendi web sitesine veya herhangi bir web sitesi bilgisine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler kapsamlı değildir. Göstermiş olduğumuz çabalara rağmen, bu bilgiler kesin, güncellenmiş olmayabilir veya herhangi bir durumdaki koşullara uyarlanamıyor olabilir. Bu web sitesinde olabilecek herhangi bir yanlışlık, eksiklik veya ihmalden dolayı sorumluluk Özel Pembemavi Hastanesi atfedilemez. Bu web sitesinde yer alan bilgiler ışığında vereceğiniz kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, tamamıyla tarafınıza ait olacaktır Özel Pembemavi Hastanesi, işbu web sitesinde yer alan bilgilere girilmesinden veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyecektir.

İşbu web sitesi, web sayfasında yazılı tüm sayfalar, fotoğraflar, dizaynlar, resimler ve fikri hak mülkiyet ve korumasına tabi olan her türlü olan eserin telif hakkı Özel Pembemavi Hastanesine aittir. Bu sitede yer alan ve yer alacak makaleler, şiirler, oyunlar, masallar, fotoğraflar, resimler ve animasyonlar Özel Pembemavi Hastanesinin izni alınmaksızın kullanılamaz.

Kullanıcıların yolladığı materyalleri, Özel Pembemavi Hastanesi yayınlama hakkına sahiptir. 
Web sayfasında yer alan isim, marka ve logolar tescilli markalar olup, Özel Pembemavi Hastanesine ait olup, izinsiz olarak kullanılamaz.

Web sitesine girdiğiniz zaman kendinize kopya alabilirsiniz. Bilgi indirme esnasında ve kişisel amaçlar makul olduğu sürece daha sonra kullanmak üzere bu web sitesindeki bilgileri basabilirsiniz. Ticari ve çıkar amaçlı kullanım kesinlikle yasaktır.

Kesin ve yazılı iznimiz olmadan ana sayfa dışında başka bir sayfaya, bu siteyi veya başka bir bağlantıyı ekleyemezsiniz.

Herhangi bir hiperlink kullanımı bizim web sitemize ulaşabilmek için girdiğiniz başka bir web sitesinin veya bizim web sitemizden girdiğiniz başka bir web sitesinin içeriğinden Özel Pembemavi Hastanesi sorumlu olmayacaktır.

© PembeMavi Hastanesi. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Bursa Web.

© PembeMavi Hastanesi. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Bursa Web.

Gönder
1
Merhaba, bilgi almak istiyorum.
Merhaba, bilgi almak istiyorum.