Pembemavi Akademi

Pembemavi Akademi ile geleceğimize yatırım yapıyoruz…

Pembemavi Hastanesi olarak çalışanımıza yatırım en önemli stratejik odak alanlarımız arasında yer alıyor. Bu çerçevede Pembemavi Akademi eğitim ve gelişim alanında da öncü yaklaşımımızı temsil ediyor. Güler yüzlü hizmet anlayışıyla hastalarımızın hayatına değer katma felsefesini benimseyen kurumumuz çalışanlarımıza sürekli eğitim ve gelişim imkânı sunmaktadır.

Pembemavi Hastanesi bu eğitimler aracılığıyla, içinde bulunduğumuz bilgi çağının gereklerine uygun olarak yaratıcı, problemleri aşma yetisine sahip, bilgiye nasıl erişeceğini, edinilen bilgiyi nasıl analiz edeceğini ve kullanacağını bilen, esnek düşünebilen, sosyal, kültürel ve mesleki gelişimini bir ömür boyu sürdüren bireylerden oluşan bir ekip yaratmayı hedeflemektedir.
Bu eğitim sürecinin ilk adımı, kurum kimliğinin oluşturulmasında ve çalışanların ekiplerine uyum sağlamalarında çok önemli bir işlev üstlenen Oryantasyon Programı^dır. Kişiye özel Eğitim İhtiyaç Analizleri doğrultusunda hazırlanan yıllık Eğitim ve Geliştirme Planı da çalışanlara sürekli gelişim imkânı sunmaktadır.

© PembeMavi Hastanesi. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Bursa Web.

© PembeMavi Hastanesi. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Bursa Web.

Gönder
1
Merhaba, bilgi almak istiyorum.
Merhaba, bilgi almak istiyorum.