İnsan Kaynakları Değerlerimiz

Çalışanlarımız; hastanemizin sürekli iyileştirme çalışmalarındaki en önemli varlığı olan takım arkadaşlarımızdır. Pembemavi Hastanesi ailesi olarak tüm çalışanlarımızın davranışlarını belirleyen temel prensipler kurum kültürümüzün temelini oluşturur. Çalışanlarımıza rehberlik etmesi için değerlerimiz aşağıdaki gibidir.

İnsan Odaklıyız;

Güler yüzlü hizmet anlayışı ile hastalarımızı önemser ve hastalarımızın bugünkü ihtiyaçlarını ve beklentilerini karsılarken, gelecek teki ihtiyaçlarını da anlamaya çalışırız.

Farklıyız;

Pembemavi çalışanları gelişen teknolojiyi takip ederek en yeni bilgiler doğrultusunda hastalarımızın hastaneden ayrıldıktan sonra da kendi kendilerine yetebilir olabilmeleri için sürekli eğitim odaklı çalışarak farklılaşmayı amaçlar. • Katılımcıyız; Hasta ve çalışanlarımız kuruluşumuzun en önemli değerleridir. Vizyonumuza ulaşmak için çalışanlarımızın deneyim, bilgi ve becerilerini kullanarak yüksek performanslarından faydalanacağız.

Bilgi Gizliliğine Özen Gösteriyoruz;

Pembemavi çalışanları olarak hastalarımıza ve kurumumuza ait her türlü bilginin korunması ve gizli tutulması için gerekli özeni gösteririz. Hastalarımıza ait bilgileri açık alanlarda ve ilişkisi olmayan kişilerle paylaşmayız.

Hasta ve Yakınlarının Haklarına Saygılıyız;

Pembemavi çalışanları tüm uygulamalarında hasta ve yakınlarının haklarına saygılı olarak çalışır.

Etik Değerlere Duyarlıyız;

Pembemavi çalışanları tüm faaliyetlerini etik değerler çerçevesinde gerçekleştirir.

Yasalara Uyarız;

Pembemavi çalışanları tüm faaliyetlerinde yasalara uygun olarak çalışır.

İş Güvenliğini Önde Tutarız;

Çalışanlarımız, hastalarımız ve faaliyetlerimiz ile etkilesen tüm bireyler bizim sorumluluğumuz altındadır. Hastanemiz faaliyetlerinde kaynaklanan olumsuz çevresel faktörleri azaltmak ve riskleri en aza indirerek hasta ve çalışan güvenliğini sağlamak hedefimizdir.

© PembeMavi Hastanesi. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Bursa Web.

© PembeMavi Hastanesi. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Bursa Web.

Gönder
1
Merhaba, bilgi almak istiyorum.
Merhaba, bilgi almak istiyorum.