Hakkımızda

BİZ BÖYLEYİZ…

Duygusalız; en az senin kadar. Hassasız; bazen tahmin edebileceğinden çok daha fazla. Cesuruz; bebeğinle ilgili hayallerini kendi hayallerimize katacak kadar. Heyecanlıyız; sanki ilk bebeğimize hazırlandığımız andaki kadar çok. Hep hazırız; senin yanında olmak, seni anlamak, senin hissettiklerini herkesten iyi görebilmek için.

Hayatta kendi varlık nedenini bilirsen, ona odaklanırsan, varlığını değişilmez kılan o biricik duyguyu keşfedersen, varlığın ancak o zaman başkaları için de büyük anlamlar taşıyabilir. Pembemavi’nin varlık nedeni, senin kendini mutlu, güvende ve harika hissetmendir. Çünkü bize göre hayatı harika yapan sihir, hayata sevinçle bakan bir annenin gözlerindedir.
1998’de kadın hastalıkları ve doğum uzmanı beş arkadaş bir araya gelip Pembemavi’yi kurmaya karar verdiğimizde, bizi harekete geçiren de tam olarak buydu; o sevinç dolu gözlerin bize de hayatla ilgili harika şeyler gösterecek olması.

Burayı mutlu bir yer olarak inşa ettik. En modern teknolojiyle donattık. Çok özendik her ayrıntıya. Sen kendini çok rahat hisset diye bazen en olmayacak şeyleri bile oldurmaya inat ettik. Çalışan herkesi ailenden biri gibi görebilmen için, bütün ekibimizin sevgi dolu ve güler yüzlü olmasını çok önemsedik. Tıbbi bilginin en güncel haliyle buraya erişebilmesini, burada hem bizim hem de senin açından olağanüstü bir faydaya dönüşebilmesini sağlayacak bir sistem kurduk.
Dersimize çok çalıştık, ne gerekiyorsa yaptık ve 2006’da Tüp Bebek Merkezi ruhsatımızı da aldık.

Bunlar elbette önemli ama bizce Pembemavi bir anne adayı için biricik yapan şey, buranın sevgi dolu bir yer olmasıdır.

© PembeMavi Hastanesi. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Bursa Web.

© PembeMavi Hastanesi. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Bursa Web.

Gönder
1
Merhaba, bilgi almak istiyorum.
Merhaba, bilgi almak istiyorum.